Meny Stäng

Boka handledarkurs, Riskutbildning

Boka handledarkurser och riskutbildning. 

Introduktionsutbildning aka Handledarkurs och Riskutbildning 1,  Riskettan och Risk One in English hålls i Pelarsalen hos Vällingby Folketshus i Vällingby centrum.

Halkbanan bokas hos Bromma Halkbana vid Bromma golf.

Betalning görs via betallänk som SMS genom Zaver med möjlighet till direktbetalning via banköverföring eller swish alternativt betala senare via faktura, 14 dagar eller delbetalning upp till 24 månader utan extra kostnader och avgifter. Köpvillkor & Betalsätt

Efter betalning registreras deltagarna på kursen och kvittot på betalningen skickas till betalaren via mail.

 

This courses is held in Swedish and can be shortly explained in English. If you don’t have Swedish as your native language you can bring  an interpreter to help you understand the content of the course. This need to be stated this in your booking! To pass this course you need to be able to understand what it is about and take an active part in conversations and praktical moments throughout the course.